Футболісти «Чорноморця» відвідали поранених бійців АТО

Дата: 14.09.2016 Переглядів: 92

015Футболісти та тренери ФК «Чорноморець» втретє за останні два роки відвідали у Військово – медичному клінічному центрі Південного регіону (колишній 411 Одеський військовий госпіталь) бійців, які отримали поранення під час ведення бойових дій в ході проведення антитерористичної операції.

 «Моряки» провели зустріч з керівництвом медичної установи та передали для захисників телевізори, мінеральну воду, продукти харчування та засоби особистої гігієни.

014

Гравці та тренери висловили щиру вдячність учасникам АТО за їх мужність та патріотизм, які вони щоденно проявляють ризикуючи своїм життям та здоров’ям аби захистити незалежність України, зберегти мир та спокій, в тому числі, і на Одеській землі.

Особливо тепло v-shpytaliфутболісти поспілкувались з бійцем 46-го окремого батальйону “Донбасс-Україна” Романом Максимцем (позивний – «Іспанець»), якому внаслідок важкого поранення ампутовано дві ноги та частину правої руки, також він втратив одне око, а на відновлення зору іншого ока  передбачено проведення хірургічної операції. Роман вразив спортсменів своєю життєрадісністю, почуттям гумору та оптимізмом.

Керівництво Центру і військовослужбовці в свою чергу подякували спортсменам за приїзд в гості, можливість спілкування, подарунки та щиро побажали їм успіхів у чемпіонаті України й нових спортивних досягнень.

chernomorets

Про це повідомляє завідувач Сектору в Одеській області Микола Сторожук