Футбольний турнір пам’яті загиблого в АТО медика Ярослава Чомка

Дата: 06.06.2017 Переглядів: 84

З червня на базі кафедри фізичного виховання та здоров’я Івано-Франківського національного медичного університету відбувся футбольний турнір пам’яті загиблого в АТО медика, студента університету Ярослава Чомка.

Вшанувати пам’ять героя зібралися його батьки, родичі, друзі, побратими, колеги, волонтери-медики. Особливу подяку батьки Ярослава висловили представнику Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимиру Веркальцю за сприяння та організацію турніра.

“Не важливо, хто переможе в цих змаганнях, важлива пам’ять, — каже Ольга Чомко, мати Ярослава Чомка. — Я дуже вдячна всім, що пам’ятають мого сина. Такі змагання можна зробити не лише в честь нього, але на честь усіх медиків, які загинули в АТО. Треба пам’ятати хлопців, які віддали своє життя за те, щоб ми могли працювати, вчитися, займатися спортом, відпочивати. За них треба вдвічі більше жити, любити, радіти життю”.

Участь у змаганнях взяли чотири команди.  Це збірні команди ІФНМУ, Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (ІФОЦ ЕМ та МК), Івано-Франківської міської клінічної лікарні №1, та команда ГО “Золоті Леви Чорної Сотні”. Перемогла команда Івано-Франківського медичного університету. Всі учасники отримали пам’ятні медалі та кубки.