Галичани не забувають про своїх захисників

Дата: 05.02.2018 Переглядів: 96

Вже не перший рік триває війна на Сході, але галичани не забувають про своїх воїнів, які захищають суверенітет і незалежність України.

Ще у грудні місцеві волонтери, учасники Галицької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (Івано-Франківська область) звернулися до жителів району, чиї рідні та близькі воюють на сході країни, з проханням допомогти коштами для придбання тепловізора для бійців 8-го батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Саме у цьому військовому підрозділі служив їх земляк – уродженець села Тустань 20-річний Андрій Добровольський, який загинув, відстоюючи незалежність України. Тут несуть службу близько 30 уродженців Галицького району.

До збору коштів активно долучилися громади багатьох населених пунктів Галицького району, в тому числі й односельчани Андрія Добровольського, а також небайдужі галичани. За короткий термін була зібрана необхідна сума – 50 тисяч гривень, за які придбано прилад нічного бачення – тепловізор.

І ось  днями волонтери,  серед яких голова районної організації УСВА Михайло Вітовський, відвідали своїх земляків, котрі несуть службу в 10-й окремій гірсько-штурмовій бригаді, 80-окремій десантно-штурмовій бригаді і 95 ОДШБ.

Для бійців привезли термобілизну, теплі речі, засоби гігієни, питну воду і, звичайно, не обійшлося без домашніх смаколиків – голубців та вареників, які з любов’ю приготували працівники Галицького територіального центру надання соціальних послуг.

Волонтери дотримали свого слова, якого дали бойовим побратимам загиблого Андрія Добробольського, і передали бійцям довгоочікуваний тепловізор.

Від імені галицьких волонтерів Михайло Вітовський висловив подяку всім, хто долучився до доброї справи та підтримав наших воїнів.