Харків’яни вшанували пам’ять Героя – захисника країни

Дата: 31.01.2018 Переглядів: 165

У Харкові 30 січня відбулися урочистості, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут та відкриттю пам’ятної дошки льотчику, підполковнику Дмитру Шкарбуну, який віддав своє життя, виконуючи військове завдання на Сході України.

Місцем проведення заходу став Введенський НВК – саме цей навчальний заклад свого часу закінчив “на відмінно”  Дмитро Павлович. Вшанувати пам’ять героя прийшли мати військовослужбовця Ельвіра Віталіївна, його класний керівник Ольга Пчельнікова, однокласники, а також радник голови облдержадміністрації Олександр Сергєєв.

Виступаючи перед присутніми на заході, Микола Шошин відзначив подвиг молодих добровольців, які 100 років тому пішли захищати незалежність Української Народної Республіки від російської військової  навали. Так само, як сьогодні українці боронять суверенітет та цілісність нашої держави на її східних кордонах.

«Пам’ятаймо героїв. Крокуймо вперед, незважаючи на труднощі, – сказав Микола Миколайович. – Ми здолаємо всі виклики долі та зробимо все, щоб Україна стала сильною і незалежною».

Голова райдержадміністрації разом з почесними гостями, які також виступили перед присутніми, урочисто відкрив пам’ятну дошку.

На честь вшанування героя присутні поклали квіти до пам’ятної дошки.

Микола Шошин після урочистостей вручив Ельвірі Шкарбун, матері загиблого героя, квіти та подарунок від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної.

Вшанувати пам’ять Героя прийшли представники Служби у Харківській області.