«Герой Миколаївщини»

Дата: 07.04.2017 Переглядів: 189

2 квітня 2017 року у Палаці культури м. Миколаєва відбувся захід, присвячений родинам загиблих бійців.

Захід було організовано громадською організацією «Асоціація учасників та інвалідів АТО», яка вручила кожній родині загиблого героя відзнаку «Герой Миколаївщини».

Сорок сім героїв, сорок сім родин отримали відзнаку «Герой Миколаївщини».

 

Від Миколаївської обласної державної  адміністрації кожна родина отримала наказ про виділення 2 га під ведення особистого селянського господарства.

Це вже другий захід, якій проводиться в м. Миколаєві  внаступні нагороди вже готуются для виїзду по районам області.

Величезну організаційну роботу провели самі матері загиблих героїв Руслана Миронюк та Викторія  Матиєнко, які своїм натхненням підтримують інших.

Вручення нагород проводилось самими побратимами, які знали особисто або проходили службу в одній частині з загиблим героєм.

 

 

 

В перервах між врученням нагород студенти читали вірші під музику скрипки, які до сліз пробирали усіх присутніх. Також  виступала рок група “4,5+” – учасник проекту «Пісні, народжені в АТО». По закінченню заходу, родини могли поспілкуватися за чашкою кави з солодощами, що також було організовано членами ГО «Асоціації учасників та інвалідів АТО».

До кінця року відзнака буде призначена всім полеглим побратимам Миколаївської області.

До цієї справи також долучилися Миколаївська обласна державна адміністрація, Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Департамент соціального захисту та населення.