Герою АТО присвячено спортивні змагання з військово-спортивних багатоборств

Дата: 27.03.2017 Переглядів: 184

В Одесі з нагоди 3-ї річниці Національної гвардії України пройшов Відкритий Кубок Одеської області з військово-спортивних багатоборств у розділі «Бойове двоборство» присвячений пам’яті загиблого в районі проведення антитерористичної операції підполковника Нацгвардії Геннадія Хитрика.

Третій рік поспіль одеські гвардійці вшановують пам’ять свого побратима змаганнями зі спортивних багатоборств. У змаганнях, які пройшли в спортивному залі військової частини 3014 Південного ТУ НГ України, взяли участь понад 100 спортсменів віком від 6 років та старших.

Серед почесних гостей змагань – дружина та син Геннадія Хитрика, командування Південного ТУ НГ України, представники Національної поліції в Одеській області та Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, військовослужбовці військових частин 3012 та 3014, представники громадських ветеранських організацій та чисельні гості.

У своєму виступі завідувач Південного міжрегіонального сектору Служби Микола Сторожук від імені Голови Служби А. В. Дерев’янка передав слова поваги та висловив вдячність організаторам змагань за увічнення пам’яті бойового побратима та активну і цілеспрямовану діяльність з питань національно – патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

 

 

За підсумками проведених змагань переможці та призери  були нагородженні кубками, почесними грамотами та цінними призами.

Довідка: Геннадій Хитрик загинув 2 листопада 2014 р. на блокпосту при в’їзді в місто Маріуполь під час огляду цивільного позашляховика, який вибухнув. СБУ встановила, що машину, споряджену вибухівкою російськими фахівцями, супроводжував безпілотник. Коли машина під’їхала до блокпосту, терористи привели в дію вибуховий пристрій за допомогою мобільного телефону. Указом Президента України № 109/2015 від 26 лютого 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України” Хитрик Геннадій Васильович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).