Голова Державної служби України зустрівся з учасниками АТО в Славутичі

Дата: 14.04.2016 Переглядів: 174

12 квітня 2016 року в Славутичі відбулася зустріч голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка з членами громадського об’єднання   “Славутицьке об’єднання ветеранів АТО та учасників бойових дій”, їх сім’ями  та волонтерами міста.

У зустрічі також взяли участь фахівці Державної служби – заступник директора департаменту-начальник відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Наталія Грицунь та головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Ганна Петрусенко.

Новое изображение-3На початку зустрічі Голова Служби взяв участь у церемонії нагородження (посмертно) славутичанина Дениса Гултура орденом «За мужність» III ступеня за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. Всі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

Під час робочої зустрічі очільник Служби поінформував присутніх про державні програми, які спрямовані на реабілітацію учасників АТО, про права та пільги бійців. Він детально зупинився на питаннях безкоштовного проїзду, придбання житла, зубопротезування та відповів на запитання присутніх. Зустріч виявилася плідною та корисною.

Новое изображение-2В ході заходу спеціалісти Соціально-психологічного центру провели акцію “Напиши слова підтримки побратимам, які зараз знаходяться в зоні АТО”.

Новое изображение-1Перебуваючи в Славутичі, Артур Валентинович  відвідав Соціально-психологічний центр. Директор та спеціалісти Центру розповили гостям про основні напрямки роботи закладу: психологічну та юридичну допомогу, фізичну реабілітацію, інформаційну просвіту учасників АТО, членів їх сімей, вимушених переселенців тощо. У Центрі гості поспілкувалися з волонтерами міста, які постійно підтримують зв’язок з бійцями та відвідують їх в зоні АТО. Також гості відвідали фітнес-центр, де воїни АТО проходять фізичну реабілітацію.