Голова Служби зустрівся з ветеранами США

Дата: 11.04.2017 Переглядів: 128

У вівторок, 11 квітня, відбулась зустріч Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка з ветеранами США.

Під час зустрічі сторони обговорили питання  розвитку двостороннього співробітництва та обмінялися досвідом подолання ключових проблем ветеранів. John W. Boerstler, директор громадського об’єднання NextOp та Phillip Butcher, керівник департаменту послуг для ветеранів в Університеті Сент-Томас-Х’юстон були ознайомлені з актуальними питаннями діяльності Служби.

Участь у зустрічі взяли перший заступник Голови Служби Ігор Мальцев та Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

У координації з Ігорем Гончаренко, Радником Адміністрації Президента України та організатором заходів перебування ветеранів США в Києві,  були погоджені питання щодо об’єднання зусиль сторін задля пошуку найбільш ефективних шляхів подолання проблем ветеранів та використання відповідного успішного досвіду американської організації NextOp у м. Х’юстон (довідково: Х’юстон – найбільше місто в штаті Техас та четверте за величиною в США).