Горять свічки на серці України

Дата: 24.05.2018 Переглядів: 90

У залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.Франка у рамках відзначення в Івано-Франківській  області Дня Героїв презентовано книгу «Горять свічки на серці України».

Участь у заході взяли представники обласної влади, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області, керівники профільних управлінь облдержадміністрації, представники правоохоронних органів, ветеранських організацій, ЗМІ, родичі прикарпатців, які загинули під час бойових дій на Сході України.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих. Військовий капелан о. Роман відслужив молебень за загиблими героями. У ході літературно-музичної композиції на екрані були презентовані світлини бойових буднів та сімейні фото полеглих захисників України.

Після закінчення заходу кожній родині, яка втратила найрідніших на війні, було передано по два екземпляра книги.

«Горять свічки на серці України» – це друге, доповнене видання, підготовлене обласним відділом пошуково-видавничого агентства «Книга пам’яті України», видане за кошти обласного бюджету, за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА. Книга вміщує дані про 122-х наших земляків-героїв, які загинули в зоні бойових дій на Сході України в період з квітня 2014 до лютого 2018 року. Книгу видано за кошти обласного бюджету тиражом 1000 екземплярів.