Громадський рух жінок “Яворина” представили у Іванківському ЦСПР

Дата: 19.07.2017 Переглядів: 238

У переламні для України часи, коли відбулася Революція Гідності й триває воєнне протистояння з російськими терористами, українські жінки виявляють високу активність, бажання долучитися до боротьби та перемоги українського народу. Українки бажають прислужитися своїми знаннями, талантом, фаховими здібностями для розвитку держави. Краще це робити гуртом, аніж поодинці.

18 липня в Іванківському ЦСПР відбулася презентація Всеукраїнського об’єднання українок «Яворина». Про місію та діяльність організації розповіла Ольга Філюк, яка очолює осередок організації на Київщині. Разом зі своїм чоловіком вони представили й виставку авторських шитих ляльок ручної роботи, вишиті бісером рушники й ікони  та підбірку патріотичних книжок власного видавництва «Олег Філюк». Слайд-шоу дало можливість оцінити масштаби діяльності та різноманітні напрямки роботи організації.

«Сьогодні нас стало більше. В Іванківському районі на Київщині створено осередок ВГО українок «Яворина». Дякуємо всім, хто долучився і долучається. Говорили про все: від маскувальних сіток – до патріотичного виховання дітей та молоді, про те, що кожен може зробити на своєму місті, про важливість внеску жінки у сучасному світі, про можливості жінок у громадському русі “Яворина”. Виставка наших майстрів, презентація патріотичної книги кандидата історичних наук, учасника АТО Бондаренка Антона “Культ вовка у військових традиціях давньої України”, розмова про завдання та методи їх реалізації – все вдалося! Особлива подяка й низький уклін мамі загиблого Олега Габорака – пані Світлані, яка очолила осередок на Іванківщині, дівчатам-активісткам, центру “Довір’я”, який щодня турбується про учасників АТО та переселенців, саме там проходила наша зустріч, хлопцям з ГО “Моноліт”, які завітали на зустріч; депутату Іванківської районної ради, Голові ВО “Свобода” Іванківського району – Олегу Береговому за організацію та підтримку!», – наголосила пані Ольга на сторінці громадського об’єднання у Facebook.

Об’єднання «Яворина» в Іванківському районі має на меті не лише дати можливість жінкам зробити свій внесок в загальну справу, а й допомогти їм реалізувати свої здібності, таланти, лідерські риси, сприяти підвищенню їхнього суспільного статусу та активній участі у житті держави. Напередодні осередок організації було створено у Поліському районі. Розглядаючи ляльки, виготовлені Ольгою Філюк, згадали в розмові й про наших місцевих майстринь, яким є що показати й чим пишатися. Сподіваємося, що об’єднання «Яворина» стане в нагоді їм у питаннях участі у виставках-ярмарках чи інших  творчих заходах.

Зустріч пройшла у дуже теплій атмосфері. Не обійшлося й без подарунків. Дякуємо родині Філюк за книжки та  авторську ляльку. Навзаєм подарували маленький оберіг – янголятко, з тих, що діти виготовляють для воїнів АТО.

Про це інформує Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР