У Києві відбувся фестиваль військової авторської пісні

Дата: 13.11.2017 Переглядів: 201

Київський міський палац ветеранів, що на вул. Бастіонній, 11, приймав 3-й Міжнародний Фестиваль військової авторської пісні. Подія відбулась у суботу, 11 листопада, в день пам’яті жертв Першої і Другої світових воєн.

Захід проводився за ініціативи Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, за підтримки Центра миротворчості, Української Спілки ветеранів Афганістану, Української асоціації інвалідів АТО, Клубу авторської   пісні “Дім”, African council in Ukraine.

Фестиваль відкрив Голова Ради Всеукраїнської Спілки ветеранів війни генерал-майор запасу Володимир Попович.

Програму вели відповідальний секретар Київської секції ветеранів сцени ветеран Афганістану Портніков В.О. та голова ГО «Центр миротворчості» учасник миротворчої місії у Сьєра-Леоне Громов С.А.

Співорганізатором заходу виступила Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, представник якої – помічник Голови Валерій Батенко, колишній миротворець – звернувся до учасників та гостей з привітальним словом та вручив Грамоту Служби голові “Центру миротворчості” Сергію Громову.

Фестиваль став традіційним, проводиться вже втретє і переслідує за мету пропаганду військової  авторської пісні, в якій прославляється героїзм захисників Батьківщини. А це, як вважають організатори, має, неабиякий вплив на національно-патріотичне виховання молоді, сприяє зближенню ветеранів різних поколінь, укріпленню ветеранського руху в Україні та на міжнародному рівні.

46 виконавців подарували слухачам свої пісні і вірші. Серед них і ветерани Афганістану з Києва і Білої Церкви і учасники АТО і волонтери і школярі з с. Куліничі, Броварського району Київської області.

Найбільше овацій викликали виступи творчого колективу «Калібр-7,62»  з Білої Церкви, ветерана Афганістану В’ячеслава Купрієнка, учасника АТО з Івано-Франківська Станіслава Паплінського, полковника запасу Сергія Лєвіна, учасника АТО з Національної гвардії Володимира Пастушка.

Яскравим був виступ  творчого колективу Асоціації ветеранів В’єтнаму, які мешкають в Україні.

Учасників та гостей Фестивалю також привітав віршами і піснями знаний  український актор, відомий багатьом по фільму “У бій йдуть самі “старики”, народний артист України Володимир Талашко. Всі учасники конкурсу були нагороджені почесними дипломами і пам’ятними вимпелами.