Invictus Games переходить під егіду Міністерства у справах ветеранів

Дата: 27.05.2019 Переглядів: 84

Про це Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз повідомила членам Ради ветеранів при Міністерстві, в ході чергового засідання, що відбулось в Тернополі.

Фото – Телеграф

«Invictus Games переходить під егіду Міністерства у справах ветеранів України, і ми активно розпочинаємо підготовку до участі наших військових та ветеранів у Іграх Нескорених наступного року. Основним партнером Міністерства стане Благодійний фонд «Повернись живим». Фонд спільно з ветеранською спільнотою відповідатиме за відбір національної збірної», – розповіла Ірина Фріз.

Міністр у справах ветеранів та її заступниця Оксана Гаврилюк у рамках робочої поїздки до Тернопільської області взяли участь у засіданні Ради ветеранів при Мінветеранів, під час якого говорили про участь українських ветеранів в Іграх Нескорених (Invictus Games). Зокрема мова йшла про інформаційну кампанію, яка дасть можливість проінформувати і залучити до відбору максимальну кількість ветеранів, які отримали поранення на війні, про новий підхід та правила відбору до команди.

Invictus Games – це міжнародний спортивно-реабілітаційний захід заснований герцогом Сассекським принцом Гаррі ще у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці, які отримали травми та поранення, виконуючи свої службові обов’язки в районі бойових дій.

Повідомляється на сайті Мінветеранів