Ірина Міхнюк: Подвиг захисників Вітчизни не піде в забуття

Дата: 19.10.2016 Переглядів: 272

День захисника України – це день, коли всі ми згадуємо мужність та героїзм українських воїнів. А ще в цю світлу дату вшановують пам’ять тих, кого більше немає з нами, хто віддав життя, захищаючи рідну землю.

Êðèëà 8-¿ ñîòí³ íà Äåíü Çàõèñíèêà ³ò÷èçíè

Громадська спілка “Всеукраїнське громадське об’єднання родин загиблих та безвісти зниклих, учасників антитерористичної операції, ветеранів війни та активістів волонтерського руху “Крила 8 сотні” – соціальний партнер Державної служби  –  також приєдналася до пам’ятних заходів і зібрала у Києві тих, кого особливо зачепив біль війни.

Êðèëà 8-¿ ñîòí³ íà Äåíü Çàõèñíèêà ³ò÷èçíè

Шану загиблим захисникам батьківщини віддали їхні побратими, матері та дружини військовослужбовців. Зібралися в залі і вихованці Київського військового ліцею ім. Івана Богуна. Ці підлітки через війну залишилися без батька. Щоб допомогти пережити біль важкої втрати, ліцеїстам Михайлові Македону, Іванові Корпачу, Дмитрові Тарасенку, Артемові Бардасю, Дмитрові Григору була дана можливість зустрітися та поспілкуватися з бійцями АТО.

Такі зустрічі планується проводити й надалі.

Êðèëà 8-¿ ñîòí³ íà Äåíü Çàõèñíèêà ³ò÷èçíèУчасники заходу відвідали “Стіну пам’яті” на Михайлівській площі і поклали квіти до стели, де увічнені імена героїв, що віддали життя в боях на Сході України. В холі “Дома Майстер Клас” була організована експозиція фотопортретів загиблих героїв. Після хвилини мовчання голова організації “Крила 8 сотні” Ірина Міхнюк пообіцяла, що про воїнів буде знято фільм пам’яті і їхній подвиг не піде в забуття.

Зворушливий подарунок зробила кадетам волонтер Марина Одинцова. Голова громадської організації “Батальйон сітка” попросила свою команду написати листи з побажаннями для ліцеїстів. Кожен, хто потребував підтримки, міг обрати собі послання, і ніхто не залишився без теплих напутніх слів.

Êðèëà 8-¿ ñîòí³ íà Äåíü Çàõèñíèêà ³ò÷èçíè

Ну, і звичайно, як же ж в такий день обійтися без пісні? Душевну музику того дня дарували поет Володимир Самайда з друзями. Дякуємо артистам за щирі пісні та подарований гарний настрій.