Іванківський ЦСПР: Продовжуємо просвітницьку роботу з учасниками АТО

Дата: 10.11.2017 Переглядів: 99

Іванківський ЦСПР, що належить до сфери управління Служби, продовжує інформаційно-просвітницьку роботу серед учасників АТО. Сьогодні,                            10 листопада,  на запит Іванківського районного центру зайнятості населення була проведена презентація «Комплексний підхід до надання  допомоги учасникам АТО» для учасників антитерористичної операції під час  інформаційного семінару для військовослужбовців та учасників АТО.

На семінарі також були присутні представники організацій та установ, з якими центр взаємодіє вже не один рік, це – Олег Якович Борсук, юрист Бюро безоплатної правової допомоги, Ніна Михайлівна Спекторук,  начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці управління соціального захисту населення Іванківського району.

Захисники отримали інформацію щодо форм, напрямків роботи та послуг, які можуть отримати від спеціалістів ЦСПР. Так як серед присутніх бійців було чимало «нових», ставилось багато запитань. Найбільше ветеранів АТО цікавило оздоровлення дітей за допомогою закордонних асоціацій, проблемні питання в отриманні земельних ділянок, спортивно-оздоровчі можливості зали фізичної реабілітації центру та перелік установ і організацій, де вони можуть отримати пільги, соціальні гарантії та інші послуги і інформацію.

Насамкінець, всі отримали друковану продукцію Іванківського ЦСПР – газету «Голос Довіри», інформаційні буклети «Соціально-психологічна допомога учасникам бойових дій», «Установи та організації  Іванкова, які можуть надати допомогу учасникам АТО та їх сім’ям».

Інформує фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко Анна