Калуш приймав турнір з боксу пам’яті героїв АТО

Дата: 06.11.2017 Переглядів: 131

ІІ Міжнародний турнір з боксу серед юнаків, присвячений пам’яті загиблих воїнів АТО, відбувся у Калуській ДЮСШ “Сокіл” 3-5 листопада.

Ініціатором проведення стала Громадська спілка учасників АТО за підтримки Калуської міської ради, Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Присутні вшанували пам’ять загиблих на війні калушан – Павла Ліщинського, Василя Боднара, Юрія Пукіша, Івана Бєляєва, Сергія Токмакова.

Присутній на відкритті представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Івано-Франківській області Володимир Веркалець подякував батькам за виховання дітей Героїв та запевнив, що подібні спортивні заходи будуть проводитися по всіх районах області на знак вшанування полеглих воїнів з Прикарпаття.

На відкриття запросили батьків загиблих (відео на сайті ІА “Вікна”).  Їм вручили пам’ятні медалі турніру та квіти. Від імені родичів героїв організаторам змагань подякував  Федір Боднар, син якого свого часу також займався боксом у залі ДЮСШ «Сокіл».