Книга про Героя: “Він любив свою землю”

Дата: 10.10.2017 Переглядів: 133

Виданням книжки в Iзяславi вшанували пам’ять Олександра Кушнірука, який загинув в ході проведення антитерористичної операції на сході України.

Впорядкували збiрку “Він любив свою землю” працiвники Ізяславського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» Л.М. Хомюк, Т.О.Демчук, Н.П.Розомюк. Саме цей навчальний заклад колись закiчив вiйськовий. Сьогодні ліцей носить його ім’я.

На сторінках книжки містяться розповіді про коротке, проте дуже яскраве життя Олександра. Видання багато ілюстроване фотоматеріалами з родинного фотоальбому із життя під час навчання у школі та військовому училищі, під проходження служби у Збройних Силах України, кадри із сімейного життя. До книги увійшли також спогади його батька Олександра Панасовича, брата Олега, дружини Олени, його вчителя – Галини Антощук.

Велику допомогу в підборі матеріалів до збірника надав батько Олександра Олександр Панасович Кушнірук.

Офіцер Олександр Кушнірук служив у 8-му полку спецпризначення. З початку АТО тимчасово пішов начальником розвідки у 28 механізовану бригаду. 32-річний боєць загинув 25 грудня 2014 року, підірвавшись на розтяжці в районі Донецького аеропорту. У нього залишились батьки, які проживають в місті Ізяслав, дружина та двоє маленьких дітей.

Своє життя Олександр Кушнірук до останньої хвилини присвятив служінню Батьківщині.  Він виконав  свій військовий та громадянський обов’язок до кінця. За наш спокій, мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя.

Більше про Героя читайте на сайті “ye.ua”

Про подію повідомляє головний спеціаліст Центрального міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО                               Микола Климюк.