Концерт до Дня українського добровольця

Дата: 20.03.2017 Переглядів: 60

Дню українського добровольця був присвячений концерт найкращих виконавців  та колективів Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського, який відбувся на сцені Івано-Франківської обласної філармонії.

Під час заходу було вручено нагороди героям новітніх національно-визвольних змагань, борцям з російською агресією на сході України.

Міський голова Івано-Франківська вручив медалі «За оборону рідної держави» бійцям полку «Азов» Сергію Янчуку, Ігору Завойському, Миколі Андрейчуку, Мирославу Вакуну. Медалі також отримали  бійці добровольчого батальйону ОУН  Віктор Гурджій та Роман Ференц.

Романа Ференца ще нагородили почесним званням “лицар ордену Семена Височана”. Нагороду вручив курінний Крихівецького куреня ім. Івана Мазепи Олег Полівчак.

В урочистостях взяв участь головний спеціаліст Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області Володимир Веркалець. На заході були присутні учасники бойових дій з родинами, волонтери та мешканці міста.