«Круглий стіл» для бійців від фахівців Державної служби

Дата: 31.03.2017 Переглядів: 73

Атовці Бородянщини отримали можливість поставити свої пекучі питання компетентним представникам Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції під час зустрічі за «круглим столом», організованим у Бородянському соціально-психологічному центрі.

Зустріч фахівців Служби з учасниками АТО відбулася 30 березня, після закінчення патріотично-мистецького фестивалю «На варті мирного життя».

Про ситуацію, що склалася цього року із санаторно-курортним лікуванням учасників АТО, учасникам зустрічі розповіла Юлія Мазур, головний спеціаліст відділу соціальної, професійної адаптації та психологічної реабілітації Державної служби. До неї звернули бійці свої питання про організацію медичного обслуговування, пільгового оформлення профільних медичних сертифікатів при влаштуванні на роботу, можливостей допомоги для членів своїх родин.

А відповіді на чимало важливих питань, які залишилися поза обговоренням чи можуть виникнути згодом, головний спеціаліст сектору інформаційно-аналітичної роботи Державної служби Сергій Кириленко запропонував шукати також у новому інформаційно-довідковому виданні «ПАМ’ЯТКА ветеранам АТО та членам їх сімей», звернувши увагу присутніх на те, що зручна у користуванні інформаційна брошура постійно знаходиться і оновлюється на сайті Служби.

Цю Пам’ятку він презентував кожному бійцю-учаснику зустрічі. Ця інформаційна збірка видана для цільової аудиторії – учасників АТО і ветеранів війни – за підтримки Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Корисною стане і в роботі фахівців, які безпосередньо надають консультаційну та інформаційну підтримку представникам цільових груп на місцях.