Круглий стіл ветеранів-миротворців

Дата: 26.05.2016 Переглядів: 128

25 травня в Київському міському палаці ветеранів відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня миротворців ООН, організований Всеукраїнською спілкою ветеранів війни спільно з Київською регіональною організацією миротворців, яка входить до складу ВСВВ. Голова спільноти ветеранів-миротворців генерал-майор запасу Попович В.В. виступив у якості модератора круглого столу.

В залі зібралися представники чотирьох поколінь комбатантів –  ветерани Другої світової війни, локальних війн, миротворчих місій та учасники АТО. Це, зокрема, делегації ветеранських організацій з Одеси, Житомира, Черкас, Миргорода, Узина та інших міст України.

_DSC0816Присутній на заході Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Артур Дерев’янко виступив з вітальним словом. Як учасник миротворчих місій він відзначив значну роль українських миротворців у відновленні миру у Балканських країнах, доповів учасникам круглого столу, що конкретно робить Державна служба для соціальної підтримки ветеранів війни та учасників АТО, поділився планами щодо підтримки державою ветеранського руху  в Україні.

Перший заступник Голови Всеукраїнської спілки ветеранів війни Віктор Шамрай привітав ветеранів-миротворців з їх святом,  коротко зупинився на діяльності ВСВВ, деяких історичних обставинах поповнення Спілки ветеранами-миротворцями. Від імені Голови та Президії ВСВВ він вручив грамоти найбільш активним ветеранам миротворчих місій та вітчизняного ветеранського руху.