Києво-Святошинський ЦСПР укріплює взаємодію з районами щодо надання допомоги учасникам АТО

Дата: 21.03.2017 Переглядів: 175

Києво-Святошинський центр соціально-психологічної реабілітації населення (м.Боярка), що працює у сфері управління Служби, продовжує налагоджувати співпрацю з іншими районами Київської області в частині надання послуг учасникам АТО. Останнім часом намічено шляхи співпраці між Києво-­ Святошинським ЦСПР та Кагарлицьким, Переяслав-Хмельницьким та Фастівським районами.

З діловим візитом місто Кагарлик відвідали директор ЦСПР Ангеліна Лахтадир, фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою Ольга Кириленко, психологи Оксана Коннорова, Надія Величко, Ольга Доманіна, а також представники громадського формування “Боярський міський патруль”. Гості зустрілися із головою Кагарлицької РДА Віктором Колядою, міським головою Кагарлика Олександром Панютою, іншими посадовцями. Також були присутні учасники АТО Кагарлицького району з 11-­го батальйону “Київська Русь” та Переяслав-­Хмельницької громадської організації «Клуб власників зброї “Гайдамаки”». Метою зустрічі був обмін досвідом щодо роботи з учасниками АТО, налагодження ділових зв’язків, потенційна співпраця.  У ході зустрічі були досягнуті домовленості про спільні конкретні заходи.

Представники Кагарличчини розказали про роботу з учасниками АТО, зокрема, про матеріальну, психологічну та соціальну допомогу.

Директор Києво-­Святошинського ЦСПР Ангеліна Лахтадир ознайомила учасників зустрічі з роботою Центру, послугами та напрямками діяльності, запросила родини учасників АТО Кагарлицького району до Боярки для спілкування з психологами та іншими спеціалістами на базі Центру реабілітації. Ангеліна Миколаївна наголосила, що у роботі з учасниками АТО важливе місце посідає психологічна підтримка членів сімей учасників АТО – дружин та дітей, організація змістовного сімейного дозвілля. Були також висвітлені питання працевлаштування, медичних обстежень, санаторно­-курортного лікування.  Директор ЦСПР також поділилася досвідом у проведенні конкурсів соціальних проектів та розповіла про Програму підтримки громадських ініціатив, яку ЦСПР реалізує спільно з Боярською міською радою та ГО «Центр розвитку громад». Важливим напрямком роботи Центру залишається і допомога учасникам АТО у подоланні зловживання алкоголем. Ігор Полторацький – голова громадської організації “Клуб власників зброї “Гайдамаки” – також поділився досвідом роботи з алкозалежними.

Володимир Макаров, керівник громадського формування “Боярський міський патруль”, поділився досвідом створення громадського формування з охорони громадського порядку, більшість якого складають учасники АТО. Зокрема, були висвітлені питання реєстрації формування, узгодження статуту, налагодження співпраці з місцевим відділенням поліції та інші питання створення та функціонування ГФ.

Інша зустріч відбулася на базі Центру: до Києво-Святошинського ЦСПР  завітали учасники АТО з міста Фастів та представник благодійного фонду «Фастів-Мир» Едуард Копилов. У ході зустрічі були підняті питання оздоровлення дітей та змістовного дозвілля сімей учасників АТО (майстер-класи, родинні свята, виставки, екскурсії). Також для фастівчан була влаштована екскурсія Центром, а юрист ЦСПР Ольга Гоголь відповіла на актуальні питання державних пільг та гарантій. Гостям був продемонстрований кабінет фізичної реабілітації, де вони змогли випробувати масажне крісло. Києво-Святошинський ЦСПР готовий надавати кваліфіковані послуги учасникам АТО з усієї Київської області.