Літня школа особистісного розвитку дитини «Майбутнє Славутича»

Дата: 13.07.2016 Переглядів: 151

З 21 червня по 8 липня на базі Центру соціально-психологічної реабілітації населення  м. Славутич, що працює в сфері управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, функціонувала літня школа особистісного розвитку дитини «Майбутнє Славутича». Програма літньої школи сприяла отриманню молодшими підлітками можливості корисного дозвілля та розвитку.

главнаяI (2)9

Літня школа для маленьких славутичан, серед яких були діти учасників АТО, переселенців та діти з особливими потребами, складалася з майстер-класів, екскурсій, цікавих ігор і корисних розваг. Зокрема, дітлахи побували у відділенні поліції, у 42 Державній пожежно-рятувальній частині, в Краєзнавчому музеї міста Славутича та Чорнобильської АЕС. І це був лише початок. Далі на учасників школи чекали майстер-класи з орігамі, малювання кавою тощо. Протягом короткого часу діти відвідали компанію «МедіаДім», побували на швейній фабриці ТВФ «Влад», дізналися, як народжуються смаколики в кафе «Колобок», їли піцу та вчилися етикету в ресторані «Таллін», святкували разом із спеціалістами Центру День сім’ї. Звичайно, програма літньої школи включала в себе і багато ігор, перегляд мультфільмів за чаєм та печивом.

18

Проект реалізовувався Центром СПР м. Славутич за підтримки Британської ради та за участю волонтерів, учасниками програми «Активні громадяни» у партнерстві з ГО «Чернігів Європейський».

1315

Центр дякує всім за підтримку!