Медичний центр NODUS відвідали представники Державної служби України у справах ветеранів і учасників АТО

Дата: 22.12.2015 Переглядів: 234

22 грудня 2015 року медичний центр NODUS відвідали представники Державної служби України у справах ветеранів і учасників антитерористичної операції на чолі з Головою Служби Артуром Дерев’янко.

У складі делегації також були помічник Голови Служби Валерій Батенко, начальник відділу меморіальної роботи Володимир Мороз, головний спеціаліст сектору у Київський області та м. Києві Володимир Примаченко.

????????????????????????????????????

В рамках зустрічі обговорювалася можливість створення умов для розширення благодійної діяльності медичного центру NODUS з надання медичної допомоги військовослужбовцям, які отримали поранення в зоні АТО та потребують високотехнологічної нейрореабілітації. Гості оглянули приміщення центру, побачили новітню медичну апаратуру, були ознайомлені з процесом проходження лікування.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

214898605Голова служби, Артур Валентинович, високо оцінив вражаючі результати реабілітації поранених військовослужбовців за період серпень 2014 – грудень 2015 року та підтримав ідею подальшого розвитку Благодійного проекту центру реабілітації важкопоранених учасників АТО. Очільник Служби висловив слова вдячності колективу центру за їх шляхетну працю і вручив подяку від Служби.

????????????????????????????????????