Медикам Одещини – подяка Голови Служби

Дата: 13.09.2016 Переглядів: 297

prohorova-a-2За дорученням Голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Артура Дерев’янка завідувач Сектору в Одеській області Микола Сторожук тепло привітав та висловив вдячність колективу Міської лікарні № 5 м. Одеси за увагу, чуткість та високий професіоналізм, які вони проявляють в ході всебічного медичного обстеження та оперативного лікування учасників АТО та членів їх сімей, та вручив першу на Одещині грамоту – заслуженому лікарю України, головному лікарю медичної установи Прохоровій Аллі Миколаївні.

З щирими  словами подяки від імені одеських учасників АТО та членів їх сімей квіти Аллі Миколаївні вручив кавалер ордена «За мужність» II та III ступенів Олександр Шкуренко.

При міській лікарні, завдяки ініціативі та підтримці Прохорової А. М., створено Центр організації медичної допомоги ветеранам війни та учасникам АТО. За час свого функціонування з квітня 2016 року Центром надано допомогу понад 100 учасникам АТО та членам їх сімей. При цьому взято на медичне обслуговування і «Д»-облік 39 учасників АТО.

med-obstezh-2

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції також щиро вітає Прохорову Аллу Миколаївну з нагородженням Грамотою Верховної Ради України ти зичить їй подальших професійних успіхів у благородній та такий необхідній справі.

lukyanenko-i-2В цей же день завідувач Сектору в урочистій обстановці перед учасниками АТО та представниками громадськості також вручив грамоту Голови Служби координатору Центру допомоги учасникам АТО при Одеській ОДА Інні Лук’яненко.

Завдяки ентузіазму, ініціативі та цілеспрямованій діяльності цього волонтера, яка вимушена була залишити м. Маріуполь з двома малолітніми дітьми, запроваджені та діють у місті та області програми безкоштовного зубопротезування учасників АТО, оздоровлення їх дітей, проведення безкоштовної високотехнологічної діагностики, налагоджена тісна взаємодія з медико-соціальними центрами та установами тощо. Щиро вдячні Вам, Інно, за ефективну діяльність та патріотизм.