Мелітопольських волонтерів привітали з річницею заснування центру допомоги воїнам АТО

Дата: 12.03.2018 Переглядів: 88

10 березня 2018 року третю річницю відзначив найбільший в Запорізькій області центр соціально-психологічної допомоги ветеранам АТО «Побратим» (м. Мелітополь).

Організація об’єднує понад 500 бійців із Мелітопольщини, Якимівського, Веселівського та Приазовського районів області. Все починалася з невеликої групи ентузіастів на чолі з волонтером Світланою Алексєєвою.

На свято прибуло багато колишніх військових із різних міст та районів області, волонтерів, посадовців. Вітання від керівництва області передав заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко. Посадовець вручив колективу Центру багатофункціональний офісний пристрій. До привітань приєдналися представник Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО Тимур Книш, керівник обласного Центру допомоги учасникам АТО Олексій Сквордяков, очільники громадських організацій учасників АТО.

За словами Світлани Алексєєвої, за час роботи опрацьовано понад 2,9 тис. звернень. За кожним із них – людські долі, проблеми, майбутнє родин та дітей. У центрі працюють троє досвідчених психологів із різною спеціалізацією. Всі вони за бюджетні  кошти пройшли піврічне навчання за курсом «Подолання наслідків військової травми».

Завдяки команді «Побратима» дозвіл на розробку проектів відведення земельних ділянок отримали 700 учасників АТО, 550 із яких подавали документи через центр.  За медичною допомогою звернулися 148 бійців та 60 членів їх родин.

У найближчих планах Центру – облаштувати повноцінний реабілітаційний центр зі стаціонарними ліжками, спортивним та тренажерним залами, дитячою кімнатою та бібліотекою для ветеранів антитерористичної операції.

Використано матеріали офіційного сайту Запорізької ОДА.