Мобільна психологічна група Центру СПР м. Славутич в Чернігівській області

Дата: 28.03.2016 Переглядів: 75

25 березня мобільна психологічна група Соціально-психологічного центру м. Славутич у складі заступника директора, кандидата психологічних наук Юрія Акименка, практичного психолога Алли Крохіної та юрисконсульта Аліни Малашенко відвідали селище Любеч Ріпкинського району Чернігівської області.

Новое изображение приміщенні місцевого Молодіжного центру фахівці зустрілись з матерями мобілізованих та демобілізованих учасників АТО, керівником громадського об’єднання «Комітет солдатських матерів» Ольгою Окуленок, за ініціативою якої  і відбувся даний захід. В зустрічі взяли участь представники Ріпкинскої райдержадміністрації, з якою Славутицький центр плідно співпрацює.

Учасники зустрічі ознайомились з основними послугами Соціально-психологічного центру (психологічна та юридична допомога, фізична реабілітація, інформаційна просвіта), висловили свої запити до представників районної влади, поділились переживаннями та труднощами, отримали психологічну підтримку.

Юрисконсульт Центру провів консультації з проблемних правових питань стосовно отримання матеріальної допомоги, компенсаційних виплат, відведення земельних ділянок, забезпечення учасників бойових дій житлом, санаторно-курортного лікування та психологічної реабілітації. Надав роз’яснення щодо переліку документів для пред’явлення до органів місцевої влади з метою одержанням відповідних пільг.

Новое изображение-2Працівниками центру було роздано інформаційні буклети та листівки з метою психологічної просвіти учасників.

Інформацію щодо потреб та проблем учасників зустрічі було доведено до представників селищної та районної влади для прийняття відповідних управлінських рішень.

Комітет солдатських матерів і Соціально-психологічний центр планують зробити подібні заходи регулярними, тим самим підвищивши рівень співпраці, з метою забезпечення реальної соціально-психологічної та юридичної допомоги, фізичної реабілітації учасників АТО і членів їх родин.