Мобільна психологічна служба зустрічає демобілізованих учасників АТО

Дата: 25.05.2016 Переглядів: 195

Повертаються додому бійці АТО четвертої хвилі мобілізації. Для того, щоб оперативно інформувати їх про можливості психологічної, соціальної та фізичної реабілітації, щотижня відбуваються виїзди Мобільної психологічної служби Бородянського центру соціально-психологічної реабілітації у віддалені населені пункти району.

mobiln1Інформація про приїзд Мобільної психологічної служби завчасно з’являється у найбільш людних місцях сіл і селищ, таким чином і самі учасники антитерористичної операції, і члени їх родин мають змогу спланувати свою зустріч із фахівцями Бородянського центру СПР. От і цього разу під час відвідин Блиставиці біля парку в центрі села, де зазвичай розгортається Мобільний пункт, на юриста і практичного психолога вже очікували двоє демобілізованих і жіночка, яка виявилася мамою бійця. За ними підтягнулися й інші.

mobiln3Спочатку, як правило, мова йде про пільги і захист соціальних гарантій: земля, працевлаштування, субсидії… Відвідувачі пункту Мобільної психологічної служби отримують компетентні консультації зі своїх питань, а у випадку потреби – і фаховий супровід на період їх вирішення.

Коли бійці відчувають щиру зацікавленість, вони відкриваються і йдуть на більш глибоке спілкування: про свої особисті й сімейні проблеми, внутрішні переживання. А це – перший крок до психологічної допомоги, якої потребують, як правило, пракктично всі учасники бойових дій на Сході України.

mobiln2