Молодь Прикарпаття рівняється на своїх мужніх земляків

Дата: 29.10.2018 Переглядів: 22

В  Прикарпатському військово-спортивному ліцеї відбулась інтелектуально- патріотична гра  «Вас не забудемо! Усіх пам’ятаємо!» серед учнів 9-11 класів, присвячена вшануванню пам’яті Героїв України, воїнів Прикарпаття, які загинули під час Революції Гідності та бойових дій на сході України.

Почесними гостями заходу стали матері, дружини та діти наших Героїв: Юрія Барана, Владислава Файфури, Анатолія Гаркавенка, Дмитра Ломея, Миколи Фурмана, Юрія Ментинського, Юрія Головченка та Василя Шеремети. Участь у заходах взяли й представники міської та районної влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в Івано-Франківській області.

Організатор гри – громадське об’єднання «Івано-Франківська обласна спілка членів сімей загиблих, померлих та безвісти зниклих в зоні АТО».

Представник Служби Володимир Веркалець подякував рідним за синів-Героїв та наголосив, що даний захід спрямований на гідне шанування полеглих військовослужбовців, а також на патріотичне виховання молоді, яка рівнятиметься на життя і подвиги земляків, що віддали своє життя за свободу та світле майбутнє нашої держави.

Всі учасники змагань отримали від організаторів подяки, пам’ятні медалі, а син Героя Владислава Файфури – Дмитро вручив кубок переможця учням загальноосвітньої школи № 1 м. Надвірна.