Монумент «Слава Україні» в м. Херсоні

Дата: 09.08.2016 Переглядів: 228

 У місті Херсоні учасники громадських організацій ветеранів АТО Херсонської області разом з херсонськими ковалями у взаємодії та за підтримки  завідувача сектору у Херсонській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Юрія Любченка створюють інсталяцію на монумент «Слава Україні!».

Робота буде символізувати жертовність вояків заради українського народу  та будується в пам’ять про всіх загиблих в АТО мешканців Херсонщини.

«За створення пам’ятника взявся почесний майстер Херсонського спілки народного мистецтва «Дніпровська палітра» Денис Колесов.

Пам’ятник буде представляти з себе триметровий тризуб з рослинним орнаментом, який обвиває герб України. «Проростають» рослини із пробитих снарядами касок загиблих херсонців.

Пам’ятник планується встановити  напередодні 25-ї  річниці  Незалежності України.

підготовка«Роботи ще багато, будуть працювати і вдень, і вночі. Денис сам за власним бажанням знаходився в зоні АТО, тому пропускає роботу через свою душу», — розповів завідувач Сектору Служби Юрій Любченко.

Встановлять пам’ятник на розі пр. Ушакова та вул. Перекопської біля меморіалу «Слава Героям» (поруч з парком ім. Шевченка).

Поки майстри виготовляють пам’ятник, сам меморіал реконструюють. Зроблено вже більше половини робіт. Як повідомляється, до двадцятого серпня об’єкт планують здати під ключ. А на стіні висить величезний тризуб.