Музей воїнів АТО відкрився у Іванківському ЦСПР

Дата: 24.09.2018 Переглядів: 62

З нагоди відзначення 95-річчя утворення Іванківського району та в рамках святкування Дня міста 21 вересня у Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення, який належить до сфери управління Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, урочисто відкрито Музей воїнів АТО.

Ініціатива співробітників Центру щодо створення музею підтримана учасниками АТО, волонтерами та районною державною адміністрацією, завдяки їх безпосереднім зусиллям і фінансовій підтримці за короткий час була втілена в життя.

На церемонії відкриття були присутні представники Служби Валерій Батенко, Юлія Мазур, Ірина Голотенко, учасники АТО, родини бійців, очільники районної державної адміністрації та районної ради, запрошені гості.

З вітальним словом виступили голова Іванківської районної державної адміністрації М. Лісогор, військовий комісар Іванківського військового комісаріату О. Кролау, голова первинної профспілкової організації Державного підприємства “Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом” О. Лич, учасник АТО П. Мурга.

Виступаючі зазначили, що ця невелика експозиція покликана розповісти про патріотизм, мужність і незламність духу українських вояків – учасників антитерористичної операції, про їх героїчний шлях у відстоюванні українського суверенітету та незалежності і висловили сподівання, що експозиція приверне увагу відвідувачів різного віку, тут будуть поводитись виставки, творчі вечори, зустрічі з ветеранами, уроки мужності.

Керівник Центру Г. Бабич подякувала всім, хто долучився до цієї доброї справи, особливо ініціативній групі, членам і особисто голові громадської організації “Учасники бойових дій АТО” В. Красюну та співробітникам Центру.

Як сказано у вітальному адресі першого заступника Голови Служби Ігоря Мальцева, для кожного місцевого мешканця  музей має бути нагадуванням про те, що війна точиться не лише в телевізійних новинах, а зовсім поруч, торкаючись кожного населеного пункту України, і має стати новим “місцем пам’яті” – справжнім місцем тяжіння для побратимів, рідних і близьких героїв, молоді та старшого покоління.

 

Повідомляє директор Іванківського ЦСПР Галина Бабич