Музичний табір у Іванківському ЦСПР відвідало близько 150 дітей

Дата: 14.07.2017 Переглядів: 141

Протягом 5 днів Іванківський Центр соціально-психологічної реабілітації населення, що належить до сфери управління Служби, був переповнений дитячим сміхом й звуками музики, що лунали з кожного куточка.

Працював музичний табір «Веселка», який цього літа знову організувала  команда ЄХБ на чолі з Валерієм Рябковим. До творчої команди  увійшли й волонтери з різних міст України, американські волонтери організації «Music in World Cultures», молодь Іванкова. «Music in World Cultures» («Музика у світових культурах») – це міжнародна релігійна організація, що знаходиться у Піттсбурзі (штат Пенсильванія, США) й використовує музику як стратегічний  інструмент  для розвитку міжкультурних відносин, музичної грамотності та інших освітніх програм. Партнери організації працюють у більш ніж двадцяти країнах на п’яти континентах.  Минулого літа ми вже мали нагоду приймати в себе цю музичну команду, минулого тижня вони брали участь у проведенні табору в Ірпені, перед цим працювали в Непалі.

Рухливі ігри, розваги, духовні уроки, заняття з вокалу, навчання грі на гітарі, скрипці, барабанах, металофоні, стрибки на батуті, спілкування на життєво важливі теми – далеко не повний перелік активності у таборі. Щодня близько 100 дітей мали можливість долучитися до змістового й цікавого дозвілля, і з кожним днем їх кількість збільшувалася. Серед них  – діти, які щонеділі відвідують клуб «Веселка», діти з багатодітних та соціально-незахищених родин, діти учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Крім розваг та базових навичок грі на музичних інструментах діти отримували й мудрі поради від своїх духовних наставників, які направлятимуть їх в житті, допомагатимуть обирати правильний шлях, будуть підтримкою та дороговказом.

Завдяки злагодженій роботі організаторів та волонтерів, музичний табір пройшов надзвичайно весело та цікаво і став справжньою яскравою подією цього літа для більш як 150 дітей Іванкова.

Про це інформує Людмила Шелест, заступник директора Іванківського ЦСПР