Миколаївщина вшановує ветеранів бойових дій

Дата: 12.02.2018 Переглядів: 90

У неділю, 11 лютого, в обласному Палаці культури відбувся традиційний щорічний концерт «Вечір зустрічі бойових друзів», приурочений до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Ветеранів від імені голови Миколаївської ОДА привітав перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь. До вітань також долучилися перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта та заступник Миколаївського міського голови Юрій Андрієнко, головний спеціаліст Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Миколаївській області Павло Саєнко.

Учасники бойових дій, які найбільше проявили себе у суспільно важливій діяльності, були відзначені подякою Прем’єр-міністра України, почесними відзнаками Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївської обласної та міської рад, Державної служби.

Опісля офіційної вітальної частини на гостей заходу чекала захоплююча концертна програма у виконанні кращих творчих колективів.