“Миттєвості війни”

Дата: 29.09.2016 Переглядів: 276

05Головний спеціаліст сектору у Миколаївській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Анжела Лайдьонова повідомляє про цікаву подію – презентацію книги “Миттєвості війни”, присвячену участі жителів Миколаївщини в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

До збірки увійшли матеріали самого різного змісту, статті, фотографії та записи з щоденників. Видання включило в себе біографічні нариси про військовослужбовців, які загинули під час протистояння російської агресії в Криму і на сході країни, спогади наших земляків – учасників АТО, відомих миколаївських “кіборгів”, а також нариси про бойовий шлях військових підрозділів, що дислокуються на Миколаївщині.

08-2

Авторами нарисів стали самі бійці, волонтери, журналісти, наукові працівники, письменники серед яких навіть такий відомий майстер слова, як Дмитро Кремінь, який є лауреатом Шевченківської премії.

На презентацію нової книги “Миттєвості війни” прийшли її автори, родичі загиблих героїв, військовослужбовці ЗС України, Національної гвардії України, представників влади, студенти та усі небайдужі миколаївці.

Перед присутніми  виступили представники обласної та міської влади Миколаєва, учасники АТО, родичі загиблих героїв. Усі відзначали важливість і необхідність цієї книги для збереження в людській пам’яті подвигу героїв неоголошеної війни проти України та патріотичного виховання української молоді.

06