На Чернігівщині ветерани відкрили відновлений пам’ятний знак загиблому в Афганістані

Дата: 09.02.2018 Переглядів: 83

07 лютого 2018 року Чернігівським обласним відокремленим підрозділом Всеукраїнської Спілки ветеранів війни, яка є соціальним партнером  Державної служби, був проведений  урочистий захід з відкриття відновленого пам`ятного знаку загиблому в Афганістані Анатолію Бодуну, уродженцю с. Печі  Борзнянського району Чернігівської області, який раніше був пошкоджений невідомими вандалами.

Відновлений пам’ятний знак встановлений біля села Печі на узбіччі поля, названого на честь Анатолія Бодуна.

Захід розпочався з вшанування пам’яті загиблих в Афганістані земляків з Чернігівщині хвилиною мовчання та панахидою за душі загиблих
воїнів на території інших держав, у тому числі, і українських воїнів, які загинули, захищаючи рідну землю на сході країни.

На урочистостях були присутні представники місцевих органів влади, учасники бойових дій Борзнянського та Бахмацького районів Чернігівщини, сільські голови та мешканці с. Печі та с. Хороше Озеро, а також вчителі та учні Хорошеозерської середньої школи.

Після проведення мітингу присутні провели  церемонію покладання квітів до пам’ятного знаку.

Захід проведений за фінансової підтримки народного депутата України Валерія Давиденка, який виділив кошти на виготовлення цього пам`ятного знаку.

Усього в урочистому заході взяло участь 65 осіб з числа ветеранів, представників місцевих органів влади, громадськості та школярів.