На Харківщині поширюється проект “Порада, підтримка, допомога” для учасників АТО

Дата: 31.10.2017 Переглядів: 201

30 жовтня в приміщенні Валківської райдержадміністрації відбулась зустріч представників громадського об’єднання “Спілка ветеранів АТО” і  представника Державної служби у справах ветеранів війни і учасників антитерористичної операції у Харківській області Олексія Єрьоменка  з громадою учасників АТО Валківщини.

Представники ГО “Спілка ветеранів АТО” провели консультації в рамках проекту “Порада, підтримка, допомога”, який реалізується за підтримки МФ “Відродження”, а саме – надання первинних юридичних консультацій для учасників АТО у Харківській області.

На зустрічі довели інформацію про соціальні програми для учасників АТО в Харківській області, про результати роботи у сфері забезпечення воїнів земельними ділянками, програми забезпечення житлом, пільговий проїзд і інше.

На зустрічі також були присутні голова Валківської районної ради Оноша В. П., керівники структурних підрозділів Валківської РДА, представники районного Держгеокадастру, Центру зайнятості.

–Такі зустрічі потрібні не лише ветеранам АТО, а й нам. Ми зі свого боку будемо робити все від нас залежне, – наголосив голова районної ради.