На Івано-Франківщині матері загиблого учасника АТО придбали житло

Дата: 18.04.2017 Переглядів: 111

Напередодні Великодніх свят відбулося освячення придбаної оселі для матері загиблого Анатолія Гаркавенка. Двокімнатну квартиру, яка знаходиться в м. Надвірна на Соборній вулиці, освятив отець Андрій Будзак (УГКЦ).

Участь у заході взяли керівники місцевої райдержадміністрації та районної ради, представник управління соціального захисту населення Івано-Франківської ОДА Ярослав Гундяк та бойові побратими. Житло для родини загиблого учасника АТО придбано за державні кошти.

Вдячність за сина-Героя також висловив і представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО в області Володимир Веркалець.

Ганна Гаркавенко  подякувала всім, хто долучився до вирішення питання придбання житла. Окрім того, посадовці вручили матері загиблого бійця телевізор.

Життя Анатолія обірвалося в боях із терористами на сході України 30 січня 2016 року. За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності нашої країни, Указом Президента герой був нагороджений орденом “За мужність” III ступеня посмертно.