На Івано-Франківщині розпочався військово – патріотичний вишкіл «Майбутнє України»

Дата: 10.08.2018 Переглядів: 45

9 серпня у селі Лісна Слобідка Коломийського р-ну відбулось урочисте відкриття дитячого військово – патріотичного вишколу «Майбутнє України». 

На урочисте відкриття були запрошені представники влади, Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в області, громадських об’єднань родин загиблих Прикарпаття, учасники бойових дій, які протягом даного табору будуть навчати дітей-учасників вишколу, Центру допомоги учасників АТО Коломийського району.

Головний спеціаліст Західного міжрегіонального відділу Служби Володимир Веркалець привітав всіх з відкриттям вишколу, передав організаторам книгу пам’яті “Горять свічки на серці України” і висловив сподівання, що діти прочитають життєві історії загиблих прикарпатців і виростуть гідною зміною та патріотами рідної землі.

 

Урочисте відкриття вишколу почалося з благословення священика, під звуки Державного  Гімну України діти підняли прапор і офіційно розпочали навчання в таборі.  Дітям побажали добре вчитись та працювати над собою, щоб виховати в собі такі риси, як мужність та патріотизм, любов до своєї Батьківщини та готовність стати на її захист.

Під час заходу присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих патріотів України.  Присутній дочці загиблого батька Григорія Семанишина вручили (посмертно) медаль «За мужність і відвагу». Таку ж нагороду вручили і голові всеукраїнської громадської організації «Золоті леви Чорної Сотні» Тарасу Мацюку і голові відокремленого підрозділу цієї організації в Івано-Франківській області – Івану Григоріву.Щиро подякували за небайдужість і волонтерську діяльність Василю Сметанюку і вручили подяку і нагороду «Волонтер України».