На Кіровоградському телебаченні представник Служби буде вести передачу для атовців

Дата: 13.04.2017 Переглядів: 122

10 квітня 2017 року на Кіровоградському обласному телебаченні в рамках передачі “Радіомайдан” стартував новий проект “Правова допомога учасникам АТО”.

Ведучими програми стали представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Кіровоградській області Людмила Гуріна та правозахисник, юрист ВПГО “Юридична сотня” Антон Красов, які по черзі щотижня будуть спілкуватися з гостями студії.

Перший прямий ефір пройшов легко і невимушено: було зроблено презентацію проекту, надані відповіді на запитання глядачів та радіослухачів, які цікавились  виплатами щорічної разової грошової допомоги до 5 травня та інше.

Наступний ефір відбудеться у вівторок, 18 квітня 2017 року. Ведуча Людмила Гуріна буде спілкуватися з директором Департаменту соціального захисту населення Кіровоградської обласної державної адміністрації Олександром Догаровим щодо санаторно-курортного забезпечення учасників АТО.

Проект стане комунікаційним майданчиком для обговорення і подальшого вирішення правових проблем, з якими стикаються учасники антитерористичної операції у повсякденному житті.