На Київщині відбудеться фестиваль « З війни до миру. Повернення…»

Дата: 25.09.2018 Переглядів: 520

6 жовтня 2018 року у м. Боярка Київської області проходитиме районний фестиваль до Дня захисника України « З війни до миру. Повернення…»

Підготовка до проведення заходу здійснюється за підтримки Києво-Святошинської райдержадміністрації та Києво-Святошинської районної ради.

Співорганізатори заходу: громадські об’єднання “Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО Київської області”, “Боярка – АТО”, “Федерація ГО учасників АТО Київщини”, Асоціація ветеранів АТО і волонтерів “Патріот”, Києво-Святошинська районна організація волонтерів “Гайдамацький край”.

Мета фестивалю – дати можливість воїнам зустрітись, поспілкуватись, згадати бойових товаришів, розповісти молоді про бойові подвиги побратимів, навчити молодь своєчасно надавати першу домедичну допомогу, отримати нові знання в царині соціально-психологічної адаптації та реабілітації, працевлаштування, юриспруденції, відкритті та веденні бізнесу. А також усім разом, подолавши всі перепони та перешкоди, знайти шлях до ПОВЕРНЕННЯ в мирне життя!

На захід запрошуються учасники АТО та операції Об’єднаних сил, воїни-добровольці, члени їх родин, члени родин загиблих, учасники Революції Гідності, члени родин загиблих Героїв Небесної Сотні, волонтери Києво-Святошинського району та Київської області.

У рамках проведення заходу будуть працювати тематичні майданчики, де можна буде отримати кваліфіковану допомогу юристів, психологів, реабілітологів, медичних працівників, представників районного управління соціального захисту населення ОДА.

Під час заходу можна ознайомитись з програмами та роботою організацій державного, обласного та районного рівня, які опікуються ветеранами, отримати інформацію про працевлаштування та перекваліфікацію, створення власної справи (в цьому допоможуть та поділяться власним досвідом ветерани, які відкрили власну справу та успішно працюють, а також профільні фахівці); отримати юридичну консультацію та інформацію щодо новин у законодавстві України, які стосуються ветеранів війни та членів сімей загиблих; поспілкуватись з фахівцями щодо соціально-психологічної адаптації тощо.

На фестивалі буде розгорнута виставка військової техніки та зброї, проводитимуться показові виступи кінологів. Парамедики, які працювали в зоні бойових дій та рятували життя воїнам, навчать всіх бажаючих азам тактичної медицини та наданню першої домедичної допомоги. Функціонуватиме окремий великий майданчик для дітей, де розташуються локації для майстер-класів.

У концертній програмі візьмуть участь художні колективи та виконавці Києво-Святошинського району, учасники АТО Київської області та відомі українські гурти «Широкий лан», «KOZAK SYSTEM», «Нумер 482».

Гостей заходу частуватимуть обідніми стравами, приготованими у польових кухнях військовими кухарями НГУ, волонтерами Київської області.

Фестиваль «З війни до миру. Повернення…» є одним з тих заходів, які допомагають воїнам, їх родинам побачити, навчитись, зрозуміти, як безболісно подолати шлях повернення до мирного життя, а родинам загиблих відчути піклування, шану та повагу.

За повідомленням ГО “Боярка – АТО” та ГС “Федерація ГО учасників АТО Київщини”