На Київщині атовцям вручили державні акти на земельні ділянки

Дата: 30.01.2018 Переглядів: 125

Як повідомляють представники Служби у Київській області, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган 27 січня разом із членами громадського об’єднання “Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій” Миколою Гніушевичем та Максимом Коноплястим в ПК «Росава» вручили майже півтисячі державних актів на право власності на земельні ділянки учасникам АТО та членам їх родин.

У цілому, такі акти  отримали 2100 учасників АТО. За останні півроку це вже третя  зустріч учасників антитерористичної операції на сході України з керівництвом області, яка завершується врученням омріяних сертифікатів. Цього разу земельні ділянки на користь учасникам АТО та їх родин надало фермерське господарство «АГРОРОСТ» (керівник Костянтин Антоненко). 380 учасникам бойових дій виділено по 2 га землі для ведення особистого селянського господарства, 80 захисників отримали  по 0,1 га для індивідуального дачного будівництва в адміністративних межах с.Трушки.

Звертаючись до присутніх, голова Київської ОДА подякував захисникам за мирне небо та родинам Героїв за підтримку та розуміння: «Ми в неоціненному боргу перед вами, і ці земельні ділянки лише маленька крихта того, як ми можемо віддячити вам за все». За словами очільника Київщини, недопустима ситуація, коли після смертельних боїв на сході України, вдома учасників АТО можуть спіткати дещо інші баталії – за обіцяні їм державою земельні ділянки доводиться «воювати» не менш жорсткіше.

Дотримання інтересів учасників АТО є пріоритетним завданням громади Київщини і надалі докладатимуться максимум зусиль для вирішення нагальних питань  наших мужніх співвітчизників.