На Одещині вшанували воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 16.02.2018 Переглядів: 69

15 лютого 2018 року в Одесі відбулися заходи, приурочені до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з території Республіки Афганістан.

 

Захід розпочався з проведення в Свято-Ільїнському монастирі поминальної панахиди за загиблими воїнами та проходження похідним маршем військової техніки, військового оркестру у складі пішої колони ветеранів війни та родин загиблих воїнів по традиційно встановленому маршруту до пам’ятника воїнам-землякам, які загинули в Афганістані в Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка. Там відбулось урочисте покладання вінків та квітів із залученням роти почесної варти та прапороносної групи.

Разом з ветеранами вшанувати загиблих воїнів прийшли родичі та друзі, представники обласної та міської органів державної влади і місцевого самоврядування, військовослужбовці Одеського гарнізону, активісти громадських організацій, учасники АТО, серед яких чимало й військовослужбовців, які мають досвід участі у військових операціях за межами нашої країни.

 

 

 

 

 

 

 

Заходи пройшли за безпосередньої участі в їх підготовці та організації проведення керівника Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, полковника запасу Миколи Сторожука.

Завершилась зустріч бойових побратимів проведенням поминального обіду на відкритому майданчику біля пам’ятника воїну-інтернаціоналісту.

Відеорепортаж  з урочистостей дивиться на 7 телеканалі.