На свято до Запоріжжя прибув потяг єдності «Труханівська Січ»

Дата: 13.10.2017 Переглядів: 69

13 жовтня 2017 р. у Запоріжжі відбулися заходи, приурочені до Дня захисника України.

О 7-00 на центральному вокзалі містяни під звуки військового оркестру та дитячі виступи-вітання  зустріли потяг єдності «Труханівська Січ».

З привітальним словом до гостей звернулися заступник директора департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю ОДА Олександр Зубченко, батько Героя Небесної сотні Сергія Синенка Петро Синенко і представник Служби в Запорізькій області Костянтин Денисов.

Після цього  відбулося два заходи. На Алеї захисників України – урочистий мітинг за участі керівництва ОДА та обласної ради, військових комісаріатів, студентів, молоді, громадськості. Перед присутніми виступив представник Служби Тимур Книш (сам учасник АТО), який відзначив важливість повернення українців до своїх військових традицій і свят.

На економічному факультеті Запорізького національного університету відбувся концерт з привітаннями для учасників АТО, семеро з яких цього року, за сприяння територіального підрозділу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, стали його студентами. На заході також був присутній полковник поліції, колишній командир зведеного загону поліції особливого призначення Андрій Долинний. Колектив факультету передав захисникам приємні подарунки.