На Тернопольщині представили план розвитку бізнесу ветеранів АТО

Дата: 27.09.2017 Переглядів: 84

26 вересня 2017 року у Тернополі в конференц-залі готелю «Avalone Palace» відбулась презентація та громадське обговорення Дорожньої карти розвитку малого та середнього бізнесу демобілізованих учасників бойових дій в зоні АТО, розробленої  громадською організацією «Центр стратегічного розвитку та реформ» у рамках програми USAID ЛЕВ.

Основна мета заходу – презентувати та отримати громадську підтримку запропонованих механізмів допомоги ветеранам АТО у започаткуванні власного бізнесу.

У громадському обговоренні взяли участь представники громадських формувань ветеранів АТО та підприємців, делегати від бізнес-структур, структурних підрозділів обласної державної адміністрації та представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Казюк, більшість структур, діяльність яких спрямована на допомогу та  реалізацію політики зайнятості та розвитку підприємництва для демобілізованих захисників нашої  держави. Презентація пройшла в атмосфері жвавого обговорення і конструктивної дискусії.