Нагородження переможців Всеукраїнського сімейного конкурсу «Книга пам’яті мого роду»

Дата: 05.11.2015 Переглядів: 285

Ми вже писали про Всеукраїнський сімейний конкурс «Книга пам’яті мого роду», який є наглядним прикладом патріотичного виховання молоді.

04 листопада 2015 року відбулось урочисте нагородження переможців конкурсу.. В конкурсі взяло участь 1077 дітей з 19 областей України, до фіналу на розгляд Головного журі до Національної бібліотеки України для дітей було надіслано 185 робіт переможців обласного туру: 127 — у номінації сімейні книги та 58 — у номінації відео-книги. Після цілого місяця напруженої роботи журі, були визначені 24 переможці конкурсу, які представили 11 областей нашої держави.

В рамках поїздки, на нагородження до Києва, дітки разом зі своїми батьками відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, де для них була проведена тематична екскурсія.

Після чого у приміщенні Національної бібліотеки України для дітей відбувся концерт, під час якого і нагородили переможців вищезазначеного конкурсу.

SONY DSC

В ході заходу з вітальним словом до присутніх звернувся головний спеціаліст відділу зв’язків з громадськими об’єднаннями Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Альохін В.О. та нагородив одного з переможців конкурсу цінними подарунками та відповідним дипломом.

Участь у заході взяли перший заступник міністра культури України Ліховий І. Д., генеральний директор КП «Київпастранс» Майзель С. П., ректор Київської муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтв Корнієнко В. В., працівники бібліотек, представники громадських організацій, меценати, ЗМІ.

Переможцями конкурсу стали:

У номінації «Сімейна книга пам’яті» вікова категорія 6-11 р.:
1. Ситник Дмитро (Кіровоградська обл.)
2. Татаровський Дмитро (Херсонська обл.)
3. Толстеньова Яна (Запорізька обл.)
3. Лустюк Марія (Рівненська обл.)

У номінації «Сімейна книга пам’яті» вікова категорія 12-16 р.:
1. Щербань Владислав (Полтавська обл.)
2. Зінченко Наталія (Кіровоградська обл.)
3. Воловик Софія (Київська обл.)
3. Краснюк Богдан (Миколаївська обл.)

У номінації «Відео-книга» вікова категорія 6-11 р.:
1. Нечипорук Арсеній (Житомирська обл.)
1. Колібабчук Софія (Херсонська обл.)
2. Богач Олег (Хмельницька обл.)
3. Хлобистов Богдан (Полтавська обл.)

У номінації «Відео-книга» вікова категорія 12-16 р.:
1. Прохоров Павло (Херсонська обл.)
2. Мальон Катерина (Харківська обл.)
3. Нотич Анна (Херсонська обл.)

Переможці в окремих номінаціях:
Проценко Вікторія — «За значну пошукову роботу» (Черкаська обл.);
Шевченко Максим — «За глибинне знання історії свого родоводу» (Запорізька обл.);
Симоненко Єва — «За активну участь наймолодшого члена родини» (Запорізька обл.);
Сєроус Руслан — «За оригінальність та креативність в оформленні роботи» (Київська обл.);
Пуча Максим і Даніїл — «За збереження і впорядкування родинного архіву» (Хмельницька обл.);
Антонова Катерина — «За оригінальне дизайнерське рішення» (Запорізька обл.);
Котовщик Ілона та Павло — «Гран-прі конкурсу» (Київська обл.).
Харківська обласна бібліотека для дітей — «За найактивнішу участь у конкурсі»

Вітаємо переможців і бажаємо їм натхнення і успіхів!