Напередодні Дня захисника України атовці Харківщини отримали земельні ділянки

Дата: 17.10.2017 Переглядів: 106

13 жовтня 2017 року у приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Харківської ОДА захисники України, серед яких і 5 сімей загиблих воїнів, напередодні Дня захисника України отримали в користування 231 земельну ділянку в Харківському та Вовчанському районах (46 – для ведення особистого сільського господарства і 185 садових ділянок по 12 соток).

Під час процедури передачі наказів начальник ГУ Держгеокадастра в Харківській області Євген Оберемок привітав воїнів від імені глави облдержадміністрації  Юлії Світличної.

Він повідомив, що з моменту початку видачі землі учасникам АТО (липень 2014 року) в Харківській області створили 18 садових товариств. Всього видано 7319 дозволів на розробку землевпорядної документації загальною площею 9,2 тис. га. Головне управління прийняло 5386 наказів про затвердження документації та передачу у власність земельних ділянок загальною площею 6,5 тис. га. З них 2023 земельних ділянок – для ведення садівництва (2 тис. га) і 3363 – для ведення особистого сільського господарства (6,3 тис. га).

«Ділянки знаходяться за межами населених пунктів: міст Люботин та Вовчанськ, селища Васищеве, сіл Рубіжне, Охрімівка і Вовчанські Хутори», – уточнив юрист ГУ Держгеокадастра в Харківській області Костянтин Рибалко.

За словами Євгена Оберемко, в Вовчанському районі садові ділянки для учасників АТО розташовані в мальовничому місці біля річки Сіверський Донець і лісу.

«Спочатку учасники АТО попередньо обрали місце, потім ми його затвердили», – розповів Євген Оберемок.

Крім того, він зазначив, що сьогоднішній наказ про передачу у власність – це 90% від загального оформлення землі. Учасникам АТО залишилося лише отримати свідоцтва на право власності.

Про подію повідомляє представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції в Харківській області Олексій Єрьоменко.