Нарада з питань психологічної допомоги учасникам АТО

Дата: 02.03.2016 Переглядів: 217

У Закарпатському Секторі Державної служби ветеранів війни та учасників АТО була проведена робоча нарада с залученням представників Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатській ОДА, практикуючих психотерапевтів, волонтерів.

Головне питання зустрічі – надання практичної психологічної допомоги учасникам АТО, сім’ям загиблих, родичам воїнів, що зараз приймають участь в бойових діях на сході України.

Були обговорені питання співпраці Сектору з психотерапевтами, налагоджена взаємодія з волонтерськими організаціями, представниками Сектору та групами психологів.

Під час наради було наголошено, що працювати з учасниками бойових дій мають лише професійні практикуючі психологи, які пройшли спеціалізовані курси та мають необхідні сертифікати, а головне – позитивний досвід роботи з учасниками АТО.

Результатами зустрічі стали рішення по набору групи психотерапевтів для проходження спеціалізованих курсів. Психологам-ентузіастам з боку сектору Служби надано підтримку щодо організації направлення їх в м. Київ на додаткове навчання з метою отримання відповідних сертифікатів, що дозволить їм працювати з учасниками бойових дій. На майбутнє заплановані спільні робочі відрядження в райони області.

На фото: головний спеціаліст Закарпатського сектору – Сергій Кузнев.
представник Центру допомоги учасникам АТО при Закарпатської ОДА, волонтер – Наталія Штефаняк, кандидат психологічних наук, доцент кафедри УЖНУ та МДУ – Людмила Балецька, практикуючій психотерапевт – Наталія Касим.