Національно – патріотичне виховання молоді на Київщині

Дата: 01.06.2018 Переглядів: 50

31 травня на території Бучанського міського парку відбулася презентація діяльності громадських організацій, які працюють у сфері національно-патріотичного виховання молоді.

Презентація відбувалась у вигляді таких локацій: Клуб з національно-патріотичного виховання м. Бучі (тренування з розбирання та збирання автомату), Громадська спілка «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних клубів» (показові виступи вихованців клубу), Громадська організація «Український легіон» (тактична медицина), Громадська організація «Юнацький корпус» (показові виступи навчального вишколу), «Молодіжний націоналістичний конгрес» (тренінгові курси та вишколи для молоді), «Вишкільний пластовий центр» (візуалізація об’єкта будівництва та презентація діяльності національної скаутської організації «Пласт»), Громадська ініціатива «Корінь нації» (презентація патріотичних екскурсій Київщини).

Серед почесних гостей заходу були Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, народні депутати України, голова Київської ОДА Олександр Горган, члени колегії, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, в. о. завідувача Сектору у Київській області Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Микола Перебойчук, представники громадських організацій, зокрема,  голова Київської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій Володимир Говоров  та його заступник Валерій Малашенко.

Спілкування з учасниками заходу виявилося цікавим і змістовним. А козацький куліш, яким пригощали гостей, додав заходу яскравого національного колориту.

Варто зауважити, що на території Київської області діє затверджена обласна і районні програми з національно-патріотичного виховання, 65 тисяч молодих людей задіяно у 5 центрах та 181 гуртку. І це, за словами губернатора Київщини Олександра Горгана, лише початок великої роботи.