Національно-патріотичний фестиваль «Extreme weekend» у Чернігові

Дата: 08.08.2017 Переглядів: 235

Екстремальний уїк-енд на березі Десни вже став традиційним і популярним фестивалем у Чернігові. За незабутніми відчуттями і викидом адреналіну приїхали гості з Прилук, Ніжина, Ічні, Славутича та Києва. Організатори запросили родини учасників АТО та загиблих героїв з усієї Чернігівщини. Активний відпочинок на лоні природи — гарантія гарного настрою на тривалий час.

 

Цьогорічний фестиваль зібрав майже 200 чоловік, а програму заходу організатори зробили більш насиченою. Тут були і стрибки з мосту, і захоплююча військово-спортивна гра Lasertag, і катання на човнах-дракон Драгонбот, і  турніри з пляжного волейболу і футболу, а також яскраве фаер-шоу та нічне екстремальне кіно.

Участь у всіх локаціях фестивалю “Extreme Wekend” була абсолютно безкоштовною, також всі учасники фестивалю мали можливість безкоштовно скуштувати рибну юшку та козацький куліш.

На території фестивалю був обладнаний наметовий табір, де всі охочі мали можливість з родинами залишитися на два дні фестивалю.

На думку організаторів, цей фестиваль був, є і буде альтернативою пасивного відпочинку – він дає можливість відчути реальну різницю між активним (екстремальним) та пасивним відпочинком, особливо для молоді.

Серед учасників заходу родини учасників АТО. Для них – це гарна можливість відпочити і фізично, і психологічно. “Це набагато краще і корисніше, ніж сидіти на дивані біля телевізора, – вважає Альберт Черешко, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Чернігівській області. –Таким сім’ям, як нікому, потрібна емоційна розрядка”.

Відпочиваючі були дуже вдячні організаторам заходу: Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА та особисто Ніні Лемеш, громадській організації «ЩИТ 41» в особі Альберта Черешка, директору школи КДЮСШ №1 Сергію Романчуку, ГО “SEMARGL”, цирковій студії “Менестрелі” та фаер-колективам “Agniy”, “The Vipe-Band” та “Kronos”.

Яскравий фестиваль зафільмувала телекомпанія “Сівер”