Навчально-польові збори у Чернігівській області

Дата: 24.04.2017 Переглядів: 152

В Чернігівському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою протягом трьох днів справжні випробування проходили 250 школярів, серед яких 12 представниць прекрасної статі, з числа ліцеїстів та вихованців шкіл-інтернатів.

Головною метою заходу було сприяння національно-патріотичному вихованню молоді, підвищення рівня навичок випускників у військовій справі.

На честь  відкриття  навчально-польових зборів було закладено алею Миру. Хлопці та дівчата разом з представниками влади та військовими висадили на території ліцею молоді деревця. Також юні патріоти взяли участь у творчому патріотичному проекті «Я – майбутнє України».

Під час презентацій загальноосвітніх навчальних закладів обласного підпорядкування однолітки ділилися своїм найкращим досвідом у проведенні різноманітних заходів патріотичного спрямування до найважливіших дат з історії українського народу – Дня Соборності України, Дня вишиванки, Дня Гідності і Свободи, Дня захисника України, Дня пам’яті та примирення та ін.

 

Наступного дня відбулися заняття на військовому полігоні у смт Гончарівське, яке включало виконання стрільб з АК-74, знайомство з військовою наукою: військові сапери та спецпризначенці розповіли про засоби ураження противника, основні захисні елементи військового та багато чого іншого. Кульмінацією дня став перегляд фільму «Воїни духу» у кіно-культурному центрі з національно-патріотичного виховання.

Підводячи підсумки, посадові особи Чернігівської обласної державної адміністрації, головний спеціаліст Північного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, учасник антитерористичної операції Альберт Черешко висловили впевненість, що знання і практичні навички, отримані за ці три дні, мають стати у нагоді майбутнім захисникам України.

На згадку про насичені та пізнавально корисні навчально-польові збори кожен юнак та дівчина отримали вимпел учасника зборів 2017 року. Збори закінчилися проходженням урочистим маршем юнаків та дівчат.

 

 

Дивиться відеорепортаж події.