Навчання учасників АТО в рамках проекту «Україна – Норвегія»

Дата: 20.02.2017 Переглядів: 307

На Одещині, в селищі Доброслав Лиманського району для учасників антитерористичної операції та членів їх сімей стартував навчальний проект «Україна-Норвегія» за спеціальністю «Менеджмент підприємницької діяльності».

Захід вперше в Україні організовано в сільській місцевості. Це стало можливим завдяки ініціативі, взаємодії та тісній співпраці Південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції з Державним закладом “Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського”, який опікується проектом «Україна-Норвегія».

Склад навчальної групи створений за безпосередньої участі громадської організації «Ветерани АТО Лиманщини» та складається із  32 учасників бойових дій на Сході України та членів їх сімей. Навчання буде проходити двічі на тиждень на базі районного Центру зайнятості. Вести заняття будуть досвідченні викладачі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського і Норвезького університету НОРД.

Курс навчання сплановано завершити до 20 травня 2017 року. По випуску слухачі отримують свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразку (від навчального закладу України), спільний сертифікат Університету  НОРД та українського навчального складу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

В ході професійної перепідготовки слухачі опанують нові цивільні професії, отримають допомогу в правовій адаптації, психологічній реабілітації, працевлаштуванні та організації власного бізнесу.

 

Дивиться матеріал ТСН.