Навіки в пам’яті земляків

Дата: 05.02.2018 Переглядів: 67

Напередодні відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ з Афганістану в місті Заліщики на Тернопільщині відбувся XXXII традиційний зимовий турнір з міні-футболу пам’яті Валерія Михайловича Луб’янського, який героїчно загинув у 1980 році в Афганістані.

Змагання пройшли з ініціативи районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (УСВА) за підтримки міської ради, в яких взяли участь 16 команд з усього району. Навіть сувора зимова погода не завадила учасникам турніру продемонструвати чудову  фізичну підготовку, майстерність та волю до перемоги. Всі поєдинки пройшли у напруженій та безкомпромісній боротьбі.

Переможцем турніру вчетверте поспіль стала команда «Прогрес» села Добрівляни, друге місце виборола команда ФК «Кострижівка», третіми стали ФК «Торнадо» міста Заліщики.

Заступник Заліщицького міського голови М. Б. Бандрівчак вручив переможцям і призерам турніру кубки, грамоти і цінні подарунки та побажав нових перемог і високих спортивних досягнень.